Dolina pogrążona w nieruchomej mgle. Wilgoć powietrza przelewa się w mroku. Mała opuszczona wioska straszy nagimi kominami. Tylko tyle pozostało po jej mieszkańcach. Strach i śmierć unosi się w powietrzu, miesza się z wszechobecną bielą. Czujesz jej obecność… i pamiętaj 99,9 to numer bestii.

Tak jest. Stało się, bestia wydostała się i grasuje na wolności. Opis jak z nią walczyć i jak wypieścić wasze serwery by nigdy nie stworzyły bestii w najnowszym numerze Datacenter Manager. Napisałem tam mały artykuł w którym skonfrontowałem technologie trzech największych gigantów w dziedzinie wirtualizacji: Citrix, VMware oraz Microsoft. Przedstawiłem również pokrótce aspekty związane z zapewnieniem ciągłości działania systemów informatycznych.

Zapraszam do zapoznania się z nim, mam nadzieje że się wam nie spodoba i zbesztacie moje ego w komentarzach 😉

ps. Wszystkich którzy brali udział w konkursie z wpisu urodzinowego proszę o kontakt – info@inleo.pl z adresami do wysyłki gadżetów.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Leave a Reply