Mam przyjemność zaprezentować Wam nasze najnowsze dziecko – stronę cloudarea.pl. Inicjatywa ta ma na celu przybliżenie ideii Cloud Computingu w przystępnej formie. Krok po kroku wyjąsniając na czym cała ta słynna Chmura polega, do czego może nam się ona przydać, oraz co dzięki niej możemy uzyskać.

Cloud Area została stworzona dla Was drodzy specjaliści, gdyż jest to strona zupełnie nietechniczna. Nietechniczna?! Po co mi coś takiego!? Uwierzcie… może to być dla Was przydatne. Prawdopodobnie jesteście postrzegani w swoim otoczeniu jako chodząca encyklopedia zagadnień informatycznych i wszyscy oczekują od Was, że będziecie pałać nieposkromioną ochotą tłumaczenia wszelkich idei IT. Tak zazwyczaj nie jest… Wiec, zamiast strzępić sobie język tłumacząc co to jest Cloud Computing i z czym to się je poślijcie tym wszystkim zarządom, managerom, sekretarkom, asystentom, projektantom, sprzątaczkom, sąsiadom, kolegom, żonom, mężom i kochankom tego linka – cloudarea.pl. Powinni zrozumieć.

Zapraszam serdecznie, czekam na komentarze, pytania, oraz wszelkiego rodzaju uwagi.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Leave a Reply