Kwiecień zbliża się ku końcowi a to oznacza, że jesteście z nami już drugi rok! Można by rzucić jakiś standardzik w stylu ale czas szybko leci, łał ni podejrzewałbym tego że to już dwa lata itp… ale przekornie powiem dłużyło mi się. 😉

Jest was  z każdym miesiącem coraz więcej, dziękuję wszystkim za czytanie i zapraszam do większej aktywności! Wytykać mi błędy, smagać witką gramatyki i wydłubywać oczy literówkami. Dzięki jeszcze raz i… co to by były za urodziny bez prezentów!

http://www.flickr.com/photos/spool32/5045502202/

Tak wiec mam dla was klika prezentów od firmy VMware. Dziękuję z tego miejsca dla całego zespołu VMware Polska za ich zorganizowanie! Tak wiec do dostania są jedna bluza, trzy t-shirty i kilka latarek opatrzonych zgrabnie logiem VMware. Aby je otrzymać musicie polubić naszego bloga na Facebook… Tak nadszedł ten dzień, Babilon wkroczył i w nasze skromne, zaściankowe progi. Wiecie w myśl, że jeżeli czegoś niema na Facebooku to znaczy że to w ogóle nie istnieje uruchomiłem przed kilkoma tygodniami profil. Stwierdziłem, że najwyższy czas rozpocząć ten wulgarny, krwiopijczy i bezduszny marketing 😉

Zapraszam wiec wszystkich do lubienia mnie (menu po prawej na dole), a ja, jak to przystało na dobrego marketingowca rozdam Wam prezenty. Tak wiec dla pierwszej osoby bluza , koszulka i latarka z logiem VMware, natomiast dla następnej dwójki koszulka i latarka 🙂 Zapraszam, rozmiary bardzo informatyczne.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Leave a Reply