Materiały z jesiennego spotkania PLVMUG 2014

Przygotowujemy się powoli do nowego wiosennego spotkania. Zgłaszają się sponsorzy, czekamy na prelegnetów a w związku z tym postanowiliśmy Wam przypomnieć jak wyglądał zeszłoroczny jesienny zajazd roku pańskiego 2014 w Warszawie… oczywiście same wykłady bo co, jak co, ale spotkanie po konferencji chyba przejdzie do historii jako epickie wesele IT i publikacja zdjęć raczej odpada… Cytując białostockiego klasyka – kto dobry gracz ten wie kto lamus ten nie 😀

plvmug-intro-27112014

Dziś publikujemy materiał Krzyśka Błoniarza który opowiadał o przełączniku wirtualnym Nexus 1000V w swojej prezentacji – Cisco Nexus1000v w datacenter na przykładzie
architektury vBlock.

Wideo dostępne jest jak zwykle na naszym kanale YouTube – inleo, do którego subskrypcji serdecznie zachęcam! Nagranie możecie również obejrzeć tutaj:

 

Prezentacja z jego wykładu dostępna jest na stronach Polskiej Grupy Użytkowników VMware – http://vmug.com/poland. Zapraszam do zapoznania się, gdyż znajdziecie tam bardzo dużo konkretnych informacji. Następne prezentacje wkrótce.

 

Tak jak wspomniałem na samym początku rozpoczęliśmy przygotowania do wiosennego spotkania. Jeżeli chciałbyś coś zaprezentować to zapraszamy – zgłoszenia przyjmujemy każdym kanałem, tak więc bez stresu pisze a na pewno się odezwiemy!

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response

Leave a Reply