Dziękuję Wam bardzo za odzew, muszę przyznać, że moje ego zostało podłechtane i chyba nie mogłem zrobić sobie przy Waszej pomocy lepszego prezentu niż te komentarze 😉 Rozdawki zakończone, laureaci poinformowani. Czekajcie cierpliwe na następne Wielkie rozdawanie, a ono… ono może Was pozytywnie zaskoczyć, zarówno zawartością jak i niespodziewanie bliskim terminem. Tak, więc jeszcze raz dziękuję bardzo i zapraszam ponownie!

0118 999 881 999 119 725 3

Nie obrazimy się jak wrzucicie gdzieś fotki z gadżetami i zaznaczycie, że to od inleo. Gwarantuje to trzy rzeczy tak bardzo poszukiwane w sieciach społecznościach. Przede wszystkim nienawiść waszych znajomych spowodowaną faktem, że wy coś macie a oni nie, po drugie zaspokojenie ciekawości kolegów związaną z zawartością paczek i po trzecie sprawicie nam tym niebagatelną przyjemność.

Rok 2013 zakończony i jak głosi stare rumuńskie przysłowie „Pod koniec roku, czas wytknąć sobie belkę w oku”… Tak, więc kajam się tu przed Wami, że wiem, iż za mało i za rzadko coś pisze. Prawda to bezapelacyjna, a na swoje usprawiedliwienia mam jedynie to, że możecie mnie poczytać również w felietonach na łamach IT Professional. Jeżeli jednak zdarzy się Wam z niewiadomego mi powodu je przegapić to niema, co nalewać gorącej wody do wanny i szukać żyletek! Staram się, bowiem publikować te artykuły na blogu. Oczywiście z pewnym, higienicznym dla wydawnictwa poślizgiem.

Każde kajanie się powinno być obkupione pokorą i zrozumieniem grzechu, oraz postanowieniem poprawy. Tak, więc i czynię – postaram się więcej i częściej. Zapewniam, że 2014 będzie soczysty i krwisty, bo aromaty identyczne z naturalnymi to jakoś nie mój świat.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
2 Responses
  1. W styczniu śniegu było mało, więc i Mikołaj z prezentami wlókł się niemiłosiernie 😉 W końcu jednak sypnęło i dojechał 🙂 Miałem przyjemność zajrzeć do środka, i zgodnie z życzeniem Macieja, ku ogólnemu rozładowaniu ciekawości, fotkę z gadżetami wrzuciłem tu: http://vm.piszki.pl

    Pozdrawiam!

Leave a Reply