Leszek Łubiarz

Project Manager

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada 10 letnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu rozwoju kadry oraganizacji. Pierwsze kroki stawiał w NGO w ramach projektów szkoleniowych dofinansowanych ze środków europejskich i rządowych. Posiada certyfikację PRINCE@Practitioner oraz ITIL foundation. Aktualnie zajmuje się realizacją projektów IT dla sektorów publicznego oraz prywatnego.

Ostatnie publikacje

Bitspiration 2015 – nasza relacja

22 oraz 23 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczenia w festiwalu Bitspiration 2015 w Pałacu Kultury w Warszawie. Organizatorzy festiwalu chcieli poprzez event zorganizować miejsce do spotkania dla ludzi z branż zajmujących się Internetem, muzyką, biotechnologią oraz startupami.
Continue Reading

Przygotowani, do biegu, start(up)!

W ostatnich czasach z U.S.A. do Polski przywędrowała moda na startupy. Szczerze powiedziawszy, nie miałem wcześniej styczności z tą ideą – odkąd pamiętam, gdy tylko słyszałem o startupach, przed oczami stawały mi inkubatory przedsiębiorczości finansowane z kasy UE, o które reklamowano że rozdają pieniądze na początek działalności. Gdy zaproponowano mi uczestnictwo w Startup Weekend Cracow,...
Continue Reading
Please install and activate the "Woocommerce" plugin before using this item.