Progress Bar 015: Piotr Jabłoński – Krem z dodatkiem IPv6

Przed Wami czternasty, znaczy się… eee 15 odcinek Progress Bar! 😉 A w nim o kremach do twarzy i cudownym działaniu IPv6 na cerę, o bezpieczeństwie i hakerach którzy nie mają IPv6, o 20 letnim oczekiwaniu, które może już niedługo (za 5-10 lat) się skończy. Generalnie spleen nad tym, że to co nieuniknione i tak się wydarzy, a Polska jak to Polska z szarego końca stanie się liderem w rankingu… tym razem adaptacji IPv6.

My natomiast pietnasty odcinek przyjmujemy w nieco odświeżonym wydaniu strony. W najbliższym tygodniu prowadzone będą prace nad jego adaptacją do obecnych materiałów, lub materiałów do niego 😉 Tak więc w razie czego proszę o odrobinę cierpliwości i zgłaszanie zauważonych usterek.

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

plansza_progressbar_15_1920x1080px

 

Informacje związane z odcinkiem:

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Leave a Reply