To już 20 odcinek Progress Bar! Tym razem spotkamy się z naszym gościem w prawdziwym barze i pogadamy o maksymalnie pozytywnym technologicznym haju! Będzie o technologiach tak alternatywnych i tak innowacyjnych, że jeszcze nawet nie istniejących. Zapraszamy do krainy, gdzie w godziny a nie w lata od rewolucyjne idee napędzają produkcję. Mona Liza Turbo. Jedziemy!

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

20

Informacje związane z odcinkiem:

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response
  1. akaGoolash

    Zgadzam się, że nie można się zapoznać z wszytkimi technologiami. Pytanie jednak brzmi kto kształtuje to w jakich technologiach się obracamy ? Jakich powinniśmy się „uczyć” ? A co najgorsze często osoby, które ogarniają zostają co chwile wrzucane do nowej technologii, kiedy dopiero zaczęły „ogarniać” poprzednią…. Macie na to jakiś pomysł ?

    Pozdrawiam 😉

Leave a Reply