Przychodzi tak moment, kiedy musisz zadać sobie jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie – Co lubisz robić w życiu? A potem, zacznij to robić. Pytanie to, jest jednym z wielu które podczas życia czy też kariery wypada odpowiedzieć… Zatem pytania to ważny element naszej egzystencji, bez ich zadawania trudno się rozwijać i poznawać otaczający nas świat i ludzi. Tak więc i my postanowiliśmy pozadawać sobie pytania, jak i również zachęcić Was do zadania ich nam. Zatem wystartował #AskPB hashtag, który mamy nadzieje pozwoli Wam zadać pytania dla nas, jak również dla innych którzy będą go obserwować. Jeżeli chcecie zadać anonimowe pytanie dajcie znać DM przez dowolną sieć społecznościową dla mnie (Maciej Lelusz) lub Mirka (Mirek Burnejko) Bawmy się bo z jednej strony zadawanie pytań i odpowiadanie na nie uczy zarówno pytającego jak i udzielającego odpowiedzi. Zapraszamy! A tymczasem już 22 odcinek wylądował na YouTube, pamiętajcie #AskPB. Spokojnego wieczoru!

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

22

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response

Leave a Reply