Dziś weekendowo. Święto pracy w pełni w związku z czym i my porozmawiamy kilka chwil o tym okresie życia który zajmuje nam chyba największą część życia. Praca, bo o niej mowa… czy może być czymś co wzniesie nas na wyżyny satysfakcji czy tylko bezmyślnym klepaniem młotkiem rzeczywistości? Dziś do naszej zadymionej knajpki zawitał bardzo ciekawy osobnik – Przemysław Frasunek. Opowie nam o życiu w firmie softwarowej, o wielkich rozwiązaniach w naszym małym kraiku, plując nieco na jave przeprowadzimy z nim bardzo intrygującą i inspirująca rozmowę. Będzie przyjemnie. Zapraszamy tym bardziej, gdyż pogoda zachęca co najwyżej do picia bo po 10 min. nasz gril zmienia się w basen dla Pigmejów 😉

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

23

Informacje związane z odcinkiem:

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response

Leave a Reply