Dziś przed Wami rozmowa z Piotrem Pietrzakiem – CTO IBM Polska, który to jest generalnie fajnym gościem, wizjonerem i jak sam o sobie mówi ewangelistą rozwiązań Cloud. Porozmawiamy o dojrzałości polskiego IT w aspekcie przejścia w chmury – aplikacjach, technologiach i mentalności. Opowiemy kilka słów o SoftLayerze i Bluemix’ie, oraz o tym, że nikt nie wie co to jest… postaramy się również odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje. Dodatkowo czeka was obowiązkowa porcja wizjonerstwa oprószona odrobina goryczy. Zapraszamy!

Mam nadzieję, że ci się podobało. Zapraszamy do komentowania, oraz wyrażania swoich opinii o temacie, programie czy też samych prowadzących! 

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

25

Informacje związane z odcinkiem:

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response
  1. […] Obecnie, idąc na piwo ze starym kolegą z podstawówki, dowiadujesz się, że przeniósł swój biznes do chmury. Nawet najbardziej zatwardziałe instytucje państwowe przechodzą już na subskrypcję pakietów biurowych czy komunikację online. Poruszaliśmy ten temat wielokrotnie na przestrzeni lat, np. warto sprawdzić, co 5 lat temu myśleliśmy na temat dojrzałości polskiego IT do chmury. […]

Leave a Reply