Dziś rozmowa z Michałem Kubikiem, człowiekiem, który w czasie swojej kariery IT przeszedł przez wiele firm i dużo widział… aktualnie zajmuje się bezpieczeństwem. Dlaczego? Wszystkich nas to zastanawiało bo temat bezpieczeństwa wydawał się do niedawna czymś obleśnie nudnym i niezmiennym w swojej formie od wielu lat. Tymczasem jest inaczej. Ta lekko niedoceniania gałąź IT rozwija się niezwykle prężnie, a co więcej musi stawiać coraz bardziej intensywny opór głupocie konstrukcyjno-ideowej nowo wschodzących trendów (IoT/E, SDN, BYOD itd.) Dzieję się w security! A my dziś posłuchamy co się dzieje od z perspektywy Checkpointa. Zapraszamy!

Mam nadzieję, że ci się podobał ten odcinek. Zapraszamy do komentowania, oraz wyrażania swoich opinii o temacie, programie czy też samych prowadzących!

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes! Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki!

itunes-logo

28

Informacje związane z odcinkiem:

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, na YouTube, kanale inleo!

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.

Leave a Reply