Progress Bar… Co podać?

Stało się. Pomysł narodził się, jak każdy z tych dobrych w oparach alkoholu… Mimo ustawy o niepaleniu w knajpach, pamiętam, zadymione wnętrze. Drewniany, wyślizgany bar majaczył poprzez chmurę dymu. Siedzieliśmy przy drinku. Whisky, roztapiała powoli lód w szklance. Rozmowa toczyła się jak zwykle, każdy w swoją stronę. Dwóch zgryźliwych tetryków, tak o nas mówili.

plansza_progressbar_1200

Spotkaliśmy się w końcu by nagraćnaszą rozmowę, wyszło… sami zobaczycie jak wyszło, ale postanowiliśmy, że jest to początek serii. Postanowiliśmy stworzyć podcast poświęcony polskiemu IT, światowi wokół Data Center, wszechobecnej wirtualizacji oraz sieci, która łączy wszystkie elementy. Przy wirtualnym barze porozmawiamy o polskich problemach, polskich chmurach i polskim biznesie. Światowi producenci pomogą nam w zrozumieniu technologii. Spotkamy się z Cisco, VMware, EMC, Microsoft oraz wieloma większymi i mniejszymi firmami. Na zdrowie.

Sami oceńcie jak wyszło:

Tak więc witamy w pierwszym odcinku Progress Bar. Progress Bar to spotkanie przy wirtualnym barze. Mirek Burnejko, oraz Maciej Lelusz wraz z gośćmi rozmawiają o progresie w polskim IT. Nie obędzie się też bez alkoholu. Pierwsze odcinki czekają na publikację (z bardzo fajnymi gośćmi). Dziś przed Tobą odcinek pierwszy. W tym odcinku dowiesz się: Dlaczego Maciek Lelusz wraz z Mirkiem Burnejko, postanowili stworzyć Progress Bar. Kim jest Maciek Lelusz, a kim Mirek Burnejko. O czym i z kim będziemy rozmawiać w kolejnych odcinkach. Na zdrowie. Subskrybuj i Oceń Możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy.

Dla tych co chcą posłuchać, również wersja na iTunes:

[powerpress]

Subskrybuj i Oceń, możesz nam pomóc i to w prosty sposób. Wystarczy, że klikniesz na ikonę iTunes poniżej, zasubskrybujesz podcast ProgressBar i dasz nam 5 gwiazdek. Pozwoli to nam rozwijać się i mieć wiedzę, że lubisz to co robimy. Dzięki.

iTunes ProgressBar

Dzięki i do zobaczenia w kolejnym odcinku. Zawsze co dwa tygodnie w czwartek o 20:00, naszym następnym gościem będzie znany nam wszystkim Łukasz Bromirski z Cisco. Zapraszamy również do zasubskrybowania naszego kanału na YouTube: