Przybyliśmy dzień wcześniej. Wieczór już obsiadł stolicę. Tramwaje brodziły w niezmąconym rytmie rozkładów jazdy. Warszawa jak zwykle przywitała mnie deszczem i chłodem… jest coś w tym mieście co zawsze przypomina nam o jego roli, taka wyniosłość stolicy. Chyba zawsze czuje się w nim jakiś taki mały, nieistotny, pomijalny.

vforum2013

Nocleg w hotelu Ibis skróciliśmy sobie nieco późną kolacją połączoną z małym piwkiem. Rankiem rześcy, jak to zwykle bywa po spotkaniu trzech facetów, ruszyliśmy przez Warszawę do hotelu Hilton gdzie powoli budziło się do życia VMware Forum 2013.

Przede wszystkim organizacja pierwsza klasa! Bardzo udane miejsce, oraz forma spotkania, zawierająca w sobie zarówno małą wystawę oprogramowania i sprzętu IT, jak i wykłady, oraz prezentacje mówiące o kierunku rozwoju VMware.

Spotkałem mnóstwo świetnych ludzi, wielu z nich mam nadzieje rozszerzy szeregi grupy PLVMUG. Wraz z Remigiuszem i Marcinem rozmawialiśmy chyba z każdym o grupie – z aktualnymi członkami, przyszłymi, przyjaciółmi grupy, sponsorami i samym VMware’em.

Dziękuję bardzo dla organizatorów za możliwość uczestniczenia i mam nadzieje, że uda nam się spotkać, za rok na VMware Forum 2014.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
5 Responses

Leave a Reply