Dziś kolejne, trochę spóźnione święto. Nasz słodki blogasek ma już 3 lata! Powiem Wam, że ten czas naprawdę szybko leci. Przez te trzy lata wiele się zmieniło w moim życiu… w zasadzie wszystko. Tylko ten blog pozostał taki sam, w tym samym miejscu i takiej samej formie. Cieszę się, że wciąż mamy więcej odbiorców, komentarze pojawiają się coraz częściej i generalnie robi się coraz ruchliwiej.

Jak to wypada, przy każdej rocznicy robi się podsumowanie… tak, więc, nieprzewrotnie i ja przygotowałem krótką retrospekcję.

Na początku najbardziej lubiane przez Was artykuły:

  1. Licencjonowania VMware vSphere 5” – https://blog.inleo.pl/?p=574
  2. „Microsoft Lync 2010 i Asterisk w jednym stali domu”  – https://blog.inleo.pl/?p=455
  3. „Co nowego VMware vSphere 5? – Platforma”  – https://blog.inleo.pl/?p=530

Tak jak już wspominałem jest Was – czytelników coraz więcej, co ilustruje poniżysz wykres:

Dodatkowo staliście się coraz bardziej stałymi odbiorcami 🙂

W ciągu ubiegłego roku otrzymałem również tytuły VCP4 i VCP5, oraz dzięki Wam VMware vExpert 2012. Za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Dodatkowo uruchomiliśmy stronę http://www.cloudarea.pl wyjaśniającą, co to jest chmura w prostych, przystępnych słowach.

Zawsze przy takich podsumowaniach pojawia się pytanie o plany. Planów jest mnóstwo, zarówno prywatnych jak i zawodowych, główną trójcę przedstawiam poniżej.

  1. Przede wszystkim chciałbym rozwinąć bloga – myślę, że forma pozostanie ta sama, plus ewentualnie będę częściej organizował różnego rodzaju serie artykułów.
  2. Planujemy uruchomić kolejną stronę tematyczną, podobną do CloudArea jednakże na temat wirtualizacji.
  3. Wprowadzimy na pewno parę ułatwień, nowych funkcji, aby blog był bardziej czytelny i wygodny w użytkowaniu.

Co do moich życzeń, to chciałby , aby blog.inleo.pl docierał do jak największej rzeszy odbiorców, w tym celu założyłem dziś profil na Google+, profil inleo możecie znaleźć pod tym linkiem – https://plus.google.com/u/0/101981413263090296061, zapraszam serdecznie do plusowania i reklamowania nas.

Na końcu chciałbym jeszcze raz podziękować za czytanie i jednocześnie poprosić o uwagi, pomysły opinie… bo ta strona nie jest tylko dla mnie ale przede wszystkim dla Was.

About the author

Bloger i niezależny konsultant z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Specjalizujący się w wirtualizacji i cloud computingu. Posiada tytuły MCP, MCTS, VCP oraz VMware vExpert.
1 Response

Leave a Reply