O NAS

Dzielimy się ekspercką wiedzą i doświadczeniem, projektując na zamówienie rozwiązania z zakresu IT. Architektura i strategia IT, audyt informatyczny i mentoring oraz konsultacje i analiza biznesowa – to obszary, w których dostarczamy rozwiązania indywidualne i niepowtarzalne. Zawsze przygotowane na miarę oczekiwań.

Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą technologiczną, która nieprzerwanie od 2006 roku, oferuje usługi zaufanego doradcy. Jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi konsultantami w branży i przy braku partnerstw handlowych. Dlatego dostarczamy w pełni niezależne usługi najwyższej jakości potwierdzone Certyfikatami VMware Master Services Competency (MSC) w zakresie: Cloud Foundation, Data Center Virtualization, Cloud on AWS oraz Network Virtualization. Wszystko oczywiście zgodne z wymogami ISO 9001 oraz ISO 27001.

Ponadto INLEO należy do elitarnego grona bezpośrednich dostawców i kontraktorów VMware 𝙎𝙚𝙧𝙫𝙞𝙘𝙚 𝙋𝙧𝙤𝙛𝙚𝙨𝙨𝙞𝙤𝙣𝙖𝙡 i posiada tytuł VMware Principal Partner w trzech kategoriach: Data Center Virtualization,  Cloud Provider oraz Network & Security.

VMware Principal Partner Virtual Cloud Network
VMware Principal Partner Network & Security logo
VMware Principal Partner Data Center Virtualization

TECHNOLOGIE

vmwareAWSvmware NSX

null

ARCHITEKTURA IT

Projektujemy infrastrukturę systemów informatycznych

ARCHITEKTURA IT

Potrafimy połączyć technologię wraz z wymaganiami biznesowymi tak, aby zaprojektować uszyte na miarę rozwiązanie informatyczne na Twoje potrzeby.

null

MENTORING I STRATEGIA IT

Wspólnie wyznaczamy kierunek rozwoju IT w organizacji

MENTORING I STRATEGIA IT

Budujemy długoterminowe strategie i koncepcje techniczno-biznesowe, które znacząco wpływają na efektywność pracy i poziom wykonywanych projektów.

null

AUDYT IT

Przeprowadzamy wielopłaszczyznowe audyty IT

AUDYT IT

Audyt ma na celu zebranie informacji na temat systemów informatycznych, ich współdziałania, wpływu na organizację – pokazania całego obrazu stanu IT oraz perspektyw jego rozwoju lub naprawy.

null

SZKOLENIA IT

Prowadzimy szkolenia b2b dla firm oraz indywidualne

SZKOLENIA IT

Siłą naszych szkoleń jest autorska formuła, polegająca na pracy z ekspertem. W trakcie szkoleń przekazują oni wiedzę teoretyczną, prowadzą zajęcia warsztatowe, a także dzielą się doświadczeniem zdobytym w trakcie realizowanych projektów. Taki transfer wiedzy rzeczywiście jest skuteczny!

null

ZARZĄDZANIE I NADZÓR PROJEKTU

Prowadzimy projekty, zarówno technicznie jak i biznesowo.

ZARZĄDZANIE I NADZÓR PROJEKTU

Wspieramy lub kompleksowo przejmujemy zarządzanie nad projektem oraz nadzór autorski w każdej fazie realizacji działań projektowych.

null

KONSULTACJE I ANALIZA BINESOWA

Doradzamy i konsultujemy projekty IT

KONSULTACJE I ANALIZA BINESOWA

Jako architekci zajmujemy się projektowaniem, a jako konsultanci, doradzamy najlepsze rozwiązania biznesowe. Nie wdrażamy, nie zajmujemy się utrzymaniem infrastruktury, nie sprzedajmy - dzięki czemu jesteśmy zaufanym i wiarygodnym doradcą.

Inleo to zespół. Pomysły i rozwiązania jakie trafiają do naszych klientów są efektem współpracy zgranej ekipy profesjonalistów różnych specjalizacji. Naszą siłą jest różnorodność, a tym, co nas napędza, nietypowe wyzwania. Poznajmy się:

Razem zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem systemów i aplikacji, bezpieczeństwo przetwarzania danych, w tym danych osobowych, automatyzacji (DevNet, DevOps), cloud computing, machine learning, SDN etc.

Szanujemy się zawodowo i lubimy prywatnie. Razem tworzymy silny Inleo Gang ekspertów IT.