0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View CartCheck Out
0
Items : 0
Subtotal : 0,00 
View CartCheck Out

Szkolenia

Autorskie szkolenia techniczne i biznesowe. Bez ściemy.
Przez wszystkie lata istnienia Inleo widzieliśmy naprawdę wiele. Spotkaliśmy się z przedziwnymi koncepcjami, różnorakimi rozwiązaniami i zagadnieniami w projektach IT. Chcemy się z wami podzielić doświadczeniami, zarówno na polu technicznym jak i biznesowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń które realizujemy sami jak również przy wsparciu naszych przyjaciół.
Warsztaty architektoniczne

Zajęcia przeprowadzane są na żywych przykładach. Rozwalamy architektury i budujemy kompletne rozwiązania złożone z różnorodnych technologii. Tylko małe grupy – maksymalnie pięć osób. Konkretny materiał i pełne skupienie na zagadnieniach. Zapraszamy!

 

Architektura rozwiązań IT100%
Zmiany organizacyjne80%
Przebudowa istniejącej infrastruktury85%
Zarządzanie zasobami80%
Szkolenia biznesowe

Struktura, misja, cele, metodologie, harmonogram, ewaluacja – to wszystko oraz więcej podparte nie tylko wiedzą ale doświadczeniem w realizacji projektów w branży IT. Zapraszamy!

Zarządzanie dokumentacją80%
Zarządzanie projektem100%
Zarządzanie zasobami85%
Narzędzia i metodyki90%
Droga Wojownika IT - KungFu Expert Plan

Wraz z naszymi przyjaciółmi z S4E chcemy zaproponowac ci informatyczną drogę wojownika. Przez pięć spotkań będziemy uczyć cię podczas zajęć wypełnionych ćwiczeniami jak z nico zmurszałego IT wkroczyć niczym mistrz na salony hyperkonwergencji, wirtualizacji sieci, konteneryzacji, jak władać narzędziami DevOps i jak odnaleźć spokój.

Architektura rozwiązań IT100%
Zaawansowane konfiguracje100%
Przebudowa istniejącej infrastruktury85%
Zmiany w IT80%
Potrzebujesz realizacji któregokolwiek z powyższych szkoleń w formule zamkniętej? Prosimy o kontakt telefoniczny +48 12 444 77 04, lub pozostawienie kontaktu w formularzu po prawej, odezwiemy się!